Onex Group | Nowoczesna Praca M365 | Eksperci Microsoft

Bezpieczne środowiska pracy wspomagające produktywnośćM365 i nowoczesna praca

W dzisiejszych czasach bezpieczne środowisko do pracy w modelu hybrydowym jest jednym z kluczowych wyzwań organizacji na świecie. Zbuduj z Onex Group platformę do pracy, która zmaksymalizuje produktywność Twojego zespołu.

Logo

Najczęściej realizowane projekty

Zapoznaj się z trzema najczęściej realizowanymi scenariuszami:

 • Migracja środowiska pocztowego do M365

  Migracja oraz adaptacja nowego środowiska pocztowego w organizacji z wykorzystaniem wszytkich możliwości zakupionych licencji M365.

 • Implementacja oraz wdrożenie Intranetu w oparciu o Sharepoint

  Budowa centralnego miejsca na kluczowe informacje w organizacji wzbogacona o automatyzacje przepływu dokumentów.

 • Ocena poziomu bezpieczeństwa

  Warsztat majacy na celu przeanalizowanie oraz ocenę poziomu bezpieczeństwa w organizacji wraz z rekomendacjami.

image background

Paweł Czarnecki

Domain Lead of Modern Work

Scenariusze współpracy

 • Analiza oraz doradztwo strategiczne

  Na bazie warsztatów z działem IT oraz zainteresowanymi obszarami biznesowymi, przygotowujemy raport zawierający ocenę sytuacji wraz z rekomendacjami oraz perspektywą rozwojową.

 • Wdrożenie oraz stosowanie

  Zarządzanie projektem od momentu zdefiniowania zakresu przez proces wdrożeniowy, kończąc na etapie adopcji oraz monitorowania użycia rozwiazania w organizacji.

 • Szkolenia

  Nasi eksperci zrealizują dedykowane szkolenie które będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne środowisko pracy w obecnych czasach

W ostatnim czasie mocno zmienił się charakter pracy, pojawiły się zupełnie nowe scenariusze pracy zdalnej czy hybrydowej. Pracownicy bardzo często oczekują bezpiecznej i wygodnej przestrzeni wirtualnej, w której mogą pracować z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Naszym założeniem jest dostarczanie rozwiązań w oparciu o technologię Microsoft, która ma za zadanie poprawę produktywności i jakości pracy oraz usprawnienie komunikacji - wszystkie te punkty muszą być zrealizowane z zapewnieniem odpowiedniej ochrony zasobów informatycznych czy też dostępu do odpowiednich treści.

Aby wykorzystać oraz dostosować pełen pakiet możliwości, jakie oferuje środowisko M365, ważne jest zrozumienie nowych wzorców pracy, które się wykształciły w ostatnim czasie:

 • Umożliwienie pracy hybrydowej - pomaganie pracownikom w elastycznej pracy w dowolnym czasie i miejscu na dowolnym urządzeniu.
 • Wprowadzanie narzędzi ułątwiających współpracę w wirtualnej przestrzeni{' '} - od analizy danych po zautomatyzowane procesy biznesowe dostosowane do różnych ról biznesowych oraz funkcji w organizacji.
 • Tworzenie zupełnie nowego doświadczenia cyfrowego - łączenie między sobą rozproszonej grupy pracowników.

Nasze kompetencje pokrywają również obszary:

Migracja skrzynek pocztowych do Exchange Online

Migracja skrzynek pocztowych do Exchange Online

Przeprowadzamy migracje skrzynek pocztowych z różnych środowisk do Microsoft 365 przy zachowaniu ciągłości biznesowej oraz z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo Twoich danych

Zarządzanie urządzeniami biznesowymi za pomocą Microsoft Endpoint Manager

Zarządzanie urządzeniami biznesowymi za pomocą Microsoft Endpoint Manager

Organizacje przenoszące większą część swojej infrastruktury do chmury, mogą teraz pozwolić pracownikom pracować z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Rozwiązanie Microsoft Endpoint Manager zapewnia działom IT zdalne konfiguracje komputerów oraz urządzeń mobilnych, tym samym upraszczając cały proces zarządzania i monitoringu.

Budowa przestrzeni współdzielonych przy pomocy Sharepoint Online lub OneDrive

Budowa przestrzeni współdzielonych przy pomocy Sharepoint Online lub OneDrive

Przechowywanie oraz współdzielenie plików/dokumentów w czasach pracy hybrydowej jest bardzo istotnym elementem, z którym mierzą się organizacje. Dzięki technologii M365 jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie, które zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności danych oraz zgromadzonych informacji.

Wdrożenie Microsoft Teams jako centralnej platformy do komunikacji

Wdrożenie Microsoft Teams jako centralnej platformy do komunikacji

Scenariusze wdrożenia platformy Teams pozwalają między innymi na sprawne organizowanie wideokonferencji, spotkań prywatnych, organizowanie warsztatów w trybie zdalnym, przesyłanie materiałów oraz prowadzenie rozmów w trybie prywatnym lub współdzielonym.

Wdrożenie intranetu z wykorzystaniem Sharepoint Online

Wdrożenie intranetu z wykorzystaniem Sharepoint Online

Celem nowoczesnego intranetu jest budowanie społeczności i kultury w Twojej organizacji poprzez łączenie ludzi poprzez wydarzenia, możliwości nawiązywania kontaktów i strategiczne kanały komunikacji. Personalizacja, udostępnianie i zarządzanie komunikatami organizacyjnymi oraz treściami, stają się znacznie prostsze dzięki M365.

Zastanawiasz się, jak wdrożyć nowoczesne raportowanie w swojej organizacji? Skontaktuj się z nami!